Bárbínka tropí hlouposti1

19. října 2007 v 7:52 | evuule,Lady of sorrows |  Rebelky Stepfordky
Eva
Jde po hřbitovní cestě směrem k márnici. Vypadá jako já, má stejný hlas, ale něco není v pořádku. Její obličej. Krvácí. Z márnice vychází podivný muž. Jde směrem k ní, má šátek. Omotává jí ho kolem krku. Poslední výkřik…umírá.
Probudím se. Po čele mi stéká potůček potu. Nejspíš jsem vykřikla, protože se ke mně naklání ségra. ,,Co jebeš?? Vždyť jsou 3 hodiny ráno!!!"
Taková je pořád. Nesnáší, když ji někdo budí. Navíc si ještě nezvykla na časový posun. ,,Promiň, Klér, vím, že to není fér. Už se to nikdy nestane, doufám, že to mezi náma dobrý zůstane." Zarepuju a dál už si jí nevšímám, protože se ponořím do myšlenek, které mi víří v hlavě. Všechny se jak jinak týkají snu. Takových podobných už se mi zdálo fůra, ale tenhle byl v něčem jiný. Vypadalo to, že ta holka před někým utíká.Ponořím se zpátky do snění.
Podívá se z okna. Přichází.Není kam utéct. Všechno se vyvíjí strašně rychle.
Probudím se, tentokrát bez křiku. Slyším dupání po schodech. Ségra.
Po chvilce už je zase v posteli a spí jak andílek.
Klára
Je tma....a nesnesitelný ticho.Mám hrozně ztuhlé nohy....jdu pořád a pořád chodím ale stále se nepřibližuju žádnému cíli.A Stevenson(matikář) je stále za mnou...přibližuje se....už cítím jeho dech na svém krku...
,,Áááááááá!!!!",ozve se najednou.Cuknu sebou a jsem najednou uplně vzhůru.Ale krapek mimo,to jsem zařvala já???Rožnu lampičku a mezitím mi dojde,že to ječí na celej barák ségra.KURVA!!!!!!!!!Já ji zabiju!!!!!,,Co jebeš??Vždyť jsou tři hodiny ráno!!!"vyjedu na ni.
Nasadí ublíženej obličej a omlouvá se mi.Stylem že mi tu omluvu zarepuje i když vím jak rapery a podobný sráče nesnašim.Za chvilku ji slyším zas pravidelně oddechovat...jak to kurník jenom dělá že tak rychle usne.Já zas budu hledět do stropu....jak piča.Ty woe, ale jsem celkem ráda že mě vzbudila(pšt,nemusí to ovšem vědět),jelikož tak debilní sen se mi už dlouho nezdál.Zvednu se a potichu se doplazim do kuchyně kde spolku prášek na spaní a vratim se zpátky do postele....Ani nevim jak ale za chvilku vytuhnu i já.....
Eva
Ráno juknu na budík. 8:25. Sobota. Díky bohu.
Ségra ještě spí. Nebudu ji budit, zabila by mě.
Někdo jde po schodech. Zaklepe ,,to".
,,Dále,ať jsi kdosi." vytáhnu ze sebe. Jsem ještě rozespalá, sotva vnímám.
,,Ahojky." Ozve se zpoza otevřených dveří. Bert.
,,Ahoj, Berte. Co tě sem přivádí. Jestli potřebuješ marihuanu, tak tě ségra zjebe."
,,Jdu za tebou, posílá mě Erik, máš přijít za dvě hoďky na Westminster Abbey."
,,A proč," zeptám se, ,,zase mu bouchlo v kalhotech??"
,,Prý s tebou musí nutně mluvit,no nic.Já už jdu nechci být zjebán."
,,Kterej jebatec, zkurvysyn a kretén mě budí?" ozve se zpoza Klářiny postele.Později odkryje i rozespalý obličej a končetiny.,,Ty zmrde!!Padej, zkurvysyne, padej!!rozeřve se Klára na Berta.
,,Já padám." rozloučí se Bert a zavře dveře.
Klára
Pomaličku otevřu jedno oko a když vidim jak mi to debilní slunko svítí přímo do xichtu,rychle ho zas zavřu a ani se nenamáhám rozlepit to druhý.Dneska mě z tý postele nikdo nedostane,venku je beztak zas pařák jak v kurníku a akorát by se mi roztavily baterky v mptrojce.To vite že jo.Seru na to.Prostě si vezmu z ledničky pivečko,sýrový tyčky,pak ještě šlohnu té slepici Dorris nejnověší top děvku(abych se zas poučila jak se má chovat správná mattelka)a zalezu...co to??????
Ach,zas ten magor Bert.Tady nemá člověk ani chvilku soukromí....začnu po něm řvát jak po malym klukovi až se nakonec odklidí.Díky bohu,ještě minutu a něco bych po něm hodila.
,,Jdu dolu."oznamim Evě.Jenom na mě hodí vražednej pohled(nj,vona toho zkurvysyna snad balí,či co),protáhnu se kolem ní a vyvalim se na chodbu.Na poslední chvíli,už tam začínalo bejt dusno.Slezu po těch zmrdaných schodech a vpluju do kuchyňky.Přivlastním si to pivo a při tý přiležitosti rozliju mlíko boží no,mám tak gramlavé ruky.Dneska všechno jebe...ráno ten pičus,pak mlíko, snad už bude klid.Nebo je to jenom začátek.Nestraš,Klárino!Nádám sama sobě a namířím své kroky směr Dorrisin pokoj.Fuck,ten časák nemůžu vzít.Ona je vevnitř.Poslouchá 50 centa...zvedá se mi žaludek,radši mizim.Tohle se fakt nedá poslouchat,ani přes zavřeně dveře.Ale ať si nemyslí že jsem s ní skončila,tu dívku si přečtu ještě dneska.Loknu si piva a vystřelim jak dělová koule do pokoje.
Eva
Jdu teda na wedtminster abby.Je tu tma a vlhko.Klubovna stojící na konci města už toho zažila hodně.Od mého poprvé až po požář.Pomalu se plížím ke gauči,jenže zpoza něho vyleze ten chlap.Chlap,který se mě ve snu snaží zabít,chlap,který na nějakou holku volal Eve!Přibližuje se ke mě.Dveře se zavírají...Není kam utéct.
Klára
Hele,mrak.Zakryl oblohu,slunce a na město se snesla temnota....do píči mi hrabe.Chtěla jsem tím jenom naznačit,že přece jenom vypadnu ven.Aspoň na chvilku,pozdravit ty voly na wa.Né,mluvim o nich sice hnusně ale mám je ráda.Všecky.Dokonce i Berta...trošku...Rychle do sebe kopnu to pivo a vyjdu na ulici.Hodím oko na pozici slunka a pochvalím ten velkej černej mrak,kterej ho zakrejvá.Přidám do kroku abych už tam byla.Ještě jedna zatáčka a jsem here.Je tu jak po vymření,nikde ani noha.To je na hovno kde všichni kurva jsou???Dojdu k purpurovému gauči(kterej zažil tolik mrdaček,že se mu divím že ještě stojí)a všimnu,že se nad ním sklánějí Bert a Erik.,,Co tam máte hezkýho,pánové?"zahulákám na ně.,,Ale,tak se poď kouknout."ozve se Erik a o kousek ustoupí abych vyděla,kdo tam leží.
Eva
Otevřu oči.Nade mnou stojí ségra.Počkat,tohle není jen jedna postava.Ségra,Bert a Erick.
,,Co děláš,proboha??Co to s tebou pořád je??Kurva,jsi v pořádku??"vyhrkne na mě okamžitě Klára.
Přikývnu a nechám se Bertem zvednout.
,,Měli jsme o tbe doprdele strach!!!"oznámil mi Bert.
,,Co se stalo?"ptá se mě Erick.
To já bych se měla ptát.Poslední,co si pamatuju je,že padám..Strašně mě bolí hlava.
Klára
Ty vole vžyť je to Eva!!!!,,Hej,doprdele,co ste jí udělali??!"zaječím na ty tupce.,,Jak my nejebe ti????Tobě nikdy nic není dobrý,pořád si něco vymyšlíš a hysterčíš!!!Fakt mě už se..."ohradí se Bert,ale nedopoví,protože na nás Erick sykne ať už držíme tlamy.Nakloním se k ségře vidím že se probírá.,,Co děláš proboha??Co to s tebou pořád je??Kurva,jseš v pořádku???"vyhrknu na ni vyděšeně.Jenom slabě přikývne a vzápětí už je s Bertovou pomocí na nohou.Kluci na ní vyhrknou spoustu otázek,na který stejně neodpovídá ,jenom nepřítomně kouká někam za nás.Nervozně se otočím tím směrem.Nic.Fakt,jí už jebe....ale vyděsila mě teda pořádně,to jo.Co to s ní do prdele poslední dobou je???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama